Slapukų politika

Kas yra slapukai?
Slapukai – tai nedideli teksto fragmentai naršyklėje, kurie atsiunčiami į jūsų kompiuterį, kai lankotės tam tikroje svetainėje. Slapukai leidžia svetainei atpažinti lankytojo kompiuterį. Jie taip pat padeda svetainei įsiminti informaciją apie jūsų apsilankymą, pavyzdžiui, pasirinktą kalbą ir kitas nuostatas. Dėl to kitas jūsų apsilankymas svetainėje gali būti patogesnis ir naudingesnis. Slapukai atlieka svarbią funkciją. Be jų naudotis žiniatinkliu būtų daug sudėtingiau.

Svetainėje naudojami slapukai
- _ga (Google Analytics naudotojo identifikacinis slapukas. Saugomas 2 metus.)
- \_ga\_* (Google Analytics naudotojo identifikacinis slapukas. Saugomas 2 metus.)
- __gpi (AdSense, Google Ad Manager. Saugomas 13 mėn.)
- __gads (AdSense, Display & Video 360, Google Ad Manager, Google Ads. Saugomas 13 mėn.)

Kam naudojame slapukus ir kokią informaciją renkame?
Slapukai padeda mums teikti paslaugas atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir įpročius. Slapukai paprastai naudojami statistiniams duomenims rinkti, stebint naudotojų pasirinktis svetainėje. Pavyzdžiui, juos naudojame saugios paieškos parinktims įsiminti, profiliams kurti, kad galėtume rodyti tikslines reklamas ir kad pateikiamos reklamos būtų aktualesnės, taip pat mūsų svetainės lankytojams skaičiuoti, padėti jums užsiregistruoti mūsų paslaugoms ir apsaugoti jūsų informaciją. Kai lankotės mūsų svetainėje, be mūsų slapukų, jūsų kompiuteryje slapukus išsaugoti ir juos pasiekti bei rinkti informaciją apie jūsų veiklą internete ir naudojimąsi mūsų internetinėmis paslaugomis gali ir mūsų analizės bei reklamos paslaugų teikimo partneriai.

Mes nesiekiame nustatyti mūsų svetainėje besilankančių asmenų tapatybės. Slapukai gali rinkti naršymo tipą, IP adresą, tinklo ar buvimo vietos informaciją, tačiau surinkti duomenys neleidžia mums nustatyti konkretaus fizinio asmens tapatybės.

Ar galima slapukų atsisakyti?
Jei norite atsisakyti slapukų, galite juos išjungti naršyklės saugumo parinktyse. Tačiau jei tai padarysite, gali būti, kad negalėsite naudotis tam tikromis paslaugomis ir funkcijomis.

Taip pat pakeisti slapukų naudojimą galite paspaudę čia.

Visos naršyklės yra skirtingos, daugiau informacijos apie slapukų valdymą pateikiama šioje svetainėje https://www.allaboutcookies.org/manage-cookies.