LIDL leidiniai

Rekomenduojami akcijų leidiniai
Daugiau parduotuvių kategorijoje „Maistas ir gėrimai“
Raskite daugiau panašių leidinių kategorijoje „Maistas ir gėrimai“ „Lidl“ adresai ir darbo laikas

Visos LIDL akcijos ir nuolaidos bei naujausi reklaminiai kainų ir nuolaidų leidiniai, kuriuose rasite maisto ir ne maisto prekėms taikomų akcijų.

Naujas prekių leidinys kiekvieną savaitę. LIDL džiaugiasi galėdami savo pirkėjams pasiūlyti teminių savaičių produktų, kurių metu pirkėjai įkvepiami išbandyti naujas idėjas. Asmeniniai pasiūlymai, vienkartiniai kuponai, skaitmeniniai čekiai, partnerių pasiūlymai, kainų leidiniai, parduotuvių paieška, visą tai rasite LIDL išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų programėlėje – Lidl Plus. LIDL yra tarptautinis prekybos tinklas, kuris pradėjo savo veiklą Vokietijoje. Lietuvoje pirmosios LIDL parduotuvė atidarytos 2016 metais. Šiuo metu Lietuvoje galima suskaičiuoti 70 parduotuves 26 miestuose.

Jei leidiniuose kainos ir kita informacija apie prekes nesutampa su parduotuvėse esančiomis, prašome leidinyje pateiktas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Prekių kiekis ribotas. Daugiau informacijos apie LIDL parduotuvėse vykdomas akcijas bei taikomas nuolaidas ir jų sąlygas rasite akcijų lankstinuke, prekybos tinklo LIDL internetinėje svetainėje ar fizinėje parduotuvėje.

 

LIDL parduotuvių adresus galite rasti čia.